Müşteri Temsilcisi: 444 06 43

VONRESORT Golden Coast

VONRESORT Golden Coast; tatilinizin her anını farklı keşiflerle geçirmenizi sağlayacak alanları ve muhteşem doğasıyla, ailenizle birlikte en güzel tatil anılarınızın baş kahramanı olacak. Her yaştan misafirimizin doyasıya e

Golden Coast’taki tüm konaklama alternatifleri, maksimum konforu yaşamanız için özgün ve şık dekorasyon ögeleriyle sizin için tasarlandı. Odanıza adım attığınız andan itibaren, evinizin sıcaklığını bulacağınız ve tüm ihtiyaçlarınıza en özenli şekilde cevap veren hizmetlerimizle konaklamanızın her aşamasında kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Her biri başlı başına bir lezzet durağı olan, şeflerimizin özel sunumlarıyla dünya mutfaklarından seçkin tatları konuklarıyla buluşturan ana restaurant ve özgün ortamlarıyla A’la Carte restaurantlarımız; sizi, tatiliniz boyunca büyüleyici lezzet yolculuklarına çıkaracak. 
Zengin içecek seçeneklerinin keyifli anlara eşlik ettiği barlarımızda, dilerseniz havuz dilerseniz de deniz manzarasıyla günün her anında kendinize ait bir zaman yaratacaksınız.

Fotoğraf Galeri