Müşteri Temsilcisi: 444 06 43

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


Cemre Tur

Gezicilerin yol arkadaşı sloganı ile yola çıkan firmamız 2005 yılında Erzurum’da  Cemre Turizm Taşımacılık Lmt. Şti. adı altında turizm taşıma faaliyetlerine başlamıştır.2009 yılında bölgemizden gelen yoğun talepler doğrultusunda Cemre Group çatısı altında 8852 belge numarasıyla A Grubu Şenollar Turizm Seyahat Acentası kurularak Doğu Anadolu bölgesinde ilk olarak firmamızın gerçekleştirmiş olduğu  tur operatörlüğü  faaliyetlerine başlanılmıştır. Kurulduğu günden bu yana gelişerek, marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız sektörde 13. yılını kutlarken,her yıl Doğu Anadolu bölgesinde 10.000’e yakın misafirimize hizmet vererek Doğu Anadolu’nun en çok tercih edilen turizm firmaları arasında zirveyi yakalamıştır.

"%100 müşteri memnuniyeti" odaklı politikamızı uygularken, çalışma hayatımız boyunca en önde saydığımız önce müşteri memnuniyeti ilkemiz, profesyonel rehber tercihlerimiz, uygun ve kaliteli otel seçimlerimiz,rahat ulaşım  sunumlarımızla bugüne dek yaptığımız tüm yurtiçi ve yurtdışı turlarımız, özel dernek,okul,vakıf ve kurum tur organizasyonlarımızla sizlere hizmet vermenin gururunu taşımaktayız. Bu doğrultuda, Doğu Anadolu’nun en büyük turizm firması olarak sizlere her zaman en rahat ve ekonomik tatil imkânlarını sunmaya çalışmaktayız.

Misyonumuz;                                                                                                                                                                                  Firmamız her daim değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır ve öncelikle müşteri için vardır. Teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine ve personeline kullandırıp, yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir. Her zaman müşterinin ve çalışanın tercih edeceği bir firma olmaya çalışmaktadır.

Vizyonumuz;                                                                                                                                                                                  Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak, müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması, çevreye, doğaya ve topluma saygı, insan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı, tüm kaynakların verimli kullanımı,müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu,ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.