Müşteri Temsilcisi: 444 06 43

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ


Cemre Tur                            

ULAŞIM HİZMETLERİ                                                                                                                                                           Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız turizm faaliyetlerini kapsayan tüm taleplere yanıt vererek başta Türk Hava Yolları olmak üzere her türlü ulusal ve uluslararası hava yolu şirketlerinin ve tüm firmaların otobüs bilet satışlarını deneyimli kadrosuyla gerçekleştirmektedir.

KÜLTÜR TURLARI                                                                                                                                                                      Türkiye'nin yedi farklı bölgesinde bulunan binlerce tarihi ve doğal güzellikleri, profesyonel kokartlı rehberlerimiz eşliğinde, otobüs ve uçak olmak üzere farklı ulaşım araçlarımız ile geziler düzenlemekteyiz. Gerek münferit gerekse grup organizasyonlarında uzman ekibiyle hizmet veren firmamız bölgemizde kültür turlarının öncüsü olarak, farklı program ve turlar ile hizmet vermeye devam etmektedir. 

GRUP GEZİ ORGANİZASYONLARI                                                                                                                                        Cemre Tur uzman personeli ve profesyonel yapılanmasıyla yasal mevzuat şartları ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak, teknoloji, insan kaynağı ve altyapı yatırımlarıyla sürekli iyileştirmeyi benimseyip uygulayarak, müşterisini her daim misafirleri olarak değerlendirip, %100 müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Bu sebeple 18 yıldır işimizi severek   sürdürdüğümüz sektörde güvenin adı olmaya devam etmekteyiz.

Cemre Tur  vakıf, dernek, okul gezileri, öğrenci kulüpleri, kamu kurum ve kuruluşlarının düzenlemek istediği gezi ve turlarında organizasyonun başlangıcından bitişine kadar geçen süreçte uzman kadromuzla bütün detayları en ince ayrıntısına kadar düşünerek sizlere unutulmaz bir tatil  sunuyoruz. Sayınızın kaç kişi olması önemli değil siz sadece gitmek istediğiniz bölgeyi ve tarihinizi belirleyin  gerisini işinde uzman olan kadromuza bırakın.

ARAÇ KİRALAMA                                                                                                                                                                               Otobüs-Midibus-Vip Araç Kiralama;                                                                                                                              Firmamız Cemre Turizm Taşımacılık Seyahat adı altında taşımacılık faaliyetlerini sürdürmektedir.                    Cemre Tur, 18 yıllık turizm taşımacılık geçmişi ve sektörde fark yaratan hizmet kalitesi ile öne çıkmaktadır. Modern, çevre dostu, çeşitli  araç filosu, eğitimli ve deneyimli sürücüleri, profesyonel belgeleri ve uzman ekibi ile nitelikli hizmet için çalışmakta olan  turizm, operasyonel anlamda da teknolojiyi kullanarak öne çıkmaktadır.  Cemre Tur; mikrobüs, minibüs, midibüs ve otobüsleri ile turizm taşımacılığında her sınıftan farklı aracı beğeninize sunmakta, nitelikli ve çeşitli araç yelpazesi ile size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.     Genç, modern İleri sürüş teknikleri ve psikoteknik eğitime/belgelere sahip trafik kurallarına riayet eden sürücülerimiz, trafiğe duyarlılığımız ile hizmet vermekteyiz.  Cemre Tur, D2 yetki belgesine sahip konforlu son model araçları ile seyahat ve taşıma arasındaki ince çizgiyi korumak adına seyahat acentesi faaliyetleri kapsamına giren organizasyonlarda A-8852 lisans numaralı TÜRSAB Seyahat Acentesi İşletme Belgesi’ni kullanmaktadır.Cemre Tur sürücülerinin tamamı kullanacağı araç tipine göre ehliyete ve ticari araçları kullanabilmek adına SRC psikoteknik belgelerine ve eğitimine sahiptir.

HAVAALANI TRANSFERLERİ                                                                                                                                                 Cemre Tur bünyesinde bulunan konforlu ve lüx araç segmenti ile uçuş saatinize göre önceden planladığımız saatte sizi dilediğiniz adresten alıyor ve tam saatinde havalimanına ulaştırıyoruz.                                                        Siz trafik, taksi ücreti, havalimanına zamanında yetişememe, park yeri ve ücreti gibi streslerle karşılaşmıyorsunuz. Uçuşunuzdan 6 saat öncesine kadar bizimle irtibat kurup, uçuş saatinizi ve adresinizi bildirmeniz yeterli. Trafik yoğunluğu ve adresinize göre önceden rotayı planlıyor ve sizi uçuşunuza yetişeceğiniz saatte adresinizden alıp havalimanına size özel bir araç ve şoförle götürüyoruz. Siz yolda seyahatinizin son ayrıntılarına göz atarken biz sizi “Bizim için çok değerlisiniz” sloganımızın bize mecbur kıldığı görev anlayışı içinde havalimanına tam saatinde yetiştiriyoruz. Yolculuğunuzun konforunu uçağa binmeden arttırıyoruz.

TATİL PAKETLERİ                                                                                                                                                                        Türkiye'nin ve Dünya'nın her köşesinde binlerce otel seçeneğiyle Cemre Tur hayalinizdeki tatili sizin için planlıyor.Her bütçeye ve zevke uygun istediğiniz bölgede ve istediğiniz standartlarda tatil için sadece bir telefon uzaktayız.