Müşteri Temsilcisi: 0 (442) 235 85 60

Tur :

Gurup Rezervasyonu

GÜNÜBİRLİK TRABZON & UZUNGÖL TURU

Karadeniz'in incisi,yemyeşil doğası,tarihi dokusu,sımsıcak insanlarıyla Trabzon,sık ormanları ve doğal güzelliğiyle Uzungöl ve daha nice güzellik...

Tur Programı

GÜNÜBİRLİK TRABZON & UZUNGÖL TURU

Tur Hareket Saati:05.00

Tur Bitiş Saati: 23.59

TUR PROGRAMI

Gümüşhane-Trabzon-Uzungöl

Sabah 05:00 gibi belirlenen noktalardan misafirlerimizi alıp yola çıkıyoruz. Gümüşhane’de nezih bir mekanda sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Trabzon’a hareket ediyoruz. Yol güzergahımızda bulunan 2032 rakımlı Zigana dağında muhteşem manzara eşliğinde fotoğraf molası verip Hamsi Köyün olmazsa olmazı meşhur sütlacını tadıp yolumuza devam ediyoruz.

Trabzon’a vardığımızda ilk olarak Atatürk’ün 1934 ve 1937 yıllarındaki Trabzon ziyaretlerinde konuk edildiği Atatürk Köşkü ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında dünya mimarlık tarihinin günümüze kadar ayakta kalmış en önemli anıtları arasında yer alan Ayasofya Müzesi’ni keşfediyoruz. Trabzon İmparatorluğu krallarından 1. Manuel Kommenos tarafından yaptırılan, Fatih Sultan Mehmet’in Trabzon’u fethi sonrası camii olarak açılan, günümüzde de müze olarak kullanılan Ayasofya Müzesi ziyaretimiz sonrası Trabzon uzun sokak gezimiz başlıyor. Muhteşem Trabzon sokaklarında gezimizi tamamladıktan sonra ki durağımız Trabzon'un Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl. Uzungöl'de ilk önce muhteşem manzara ve bol oksijenli bir havada yürüyüşümüzü yapıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yürüyüş yerine bisiklet turuna katılabilirler.Çır şelalesini ziyaret ettikten sonra fotoğraflarımızı çekip sonrasında Uzungöl merkezde alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında belirlenen saatte aracımızın yanında toparlanıp Of İlçesinde bulunan çay fabrikasına doğru hareket ediyoruz.Burada Mühendislerimizden çayın tarladan toplanıp,işlenip son halini buluncaya kadar geçirdiği evreleri öğreniyoruz.Bizlere ikram edilen taze çaylarımızı yudumlayıp dileyen misafirlerimize çay alışverişi için serbest zaman verdikten sonra günün yorgunluğunu atacağımız ve Trabzon’u kuşbakışı izleyebileceğimiz Boztepe’ye hareket ediyoruz. Burada içeceğimiz semaver çaylarından sonra belirlenen saatte aracımızın yanında toparlanıp Erzurum'a doğru yola çıkıyoruz.Bir sonraki turlarımızda görüşmek ümidi ile deyip vedalaşıyoruz...

Kahvaltı : Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.                                                                                                                Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.   

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
✔Lüx araçlarla ulaşım
✔Profesyonel rehberlik hizmeti
✔Araç içi ikramlar
✔Seyahat sigortası(1618 sayılı kanuna göre düzenlenmiş)
✔Acenta refakati

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER                                                                                                                                                                                  ✔Sabah kahvaltısı  
✔Öğle ve Akşam Yemeği
✔Atatürk Evi giriş ücreti

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR;

Tur esnasında kulanılmayan hizmet bedelinin iadesi mümkün değildir.Turumuz ulaşım,konaklama,rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ve paket program ile satılmaktadır.

Tur rehberimiz hava ve yol şartlarından dolayı programda değişiklik yapabilir.

Mevsim şartlarını düşünerek ve bölgeye göre giyininiz.İnceden kalına doğru giyinmeyi tercih etmenizi ve uygun yürüyüş ayakkabısı tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Araç içi oturma planı rezervasyon sırasına göre acenta tarafından düzenlenir.Rezervasyon esnasında koltuk talep edilmemesi rica olunur.

Tura çıkılacak olan araçlar kişi sayısına göre belirlenir.(19-30-35-46 kişilik lüx turizm paket araçlar)

Acenta yeterli katılımcı sayısına ulaşılamadığı durumlarda önceden haber vermek kaydıyla turu iptal etme hakkına sahiptir.

Kesin rezervasyonlarda tur tarihinden 30 gün önce katılımcılarımızın tur ücretinin %50’sine tekabül edecek şekilde ön ödeme yapması zorunludur.

Tüm turlarımız için kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadır.

YUKARIDA BULUNAN TUR PROGRAMI TÜM HAKLARIYLA TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ’NE BAĞLI 8852 BELGE NOLU CEMRE TURİZM’E AİTTİR.PROGRAMIN KOPYALANMASI VE YAYINLANMASI YASAKTIR.

Tur Tarihleri

Gİdİş Tarİhİ Dönüş Tarİhİ Fİyat Kapasİte Seç

Fotoğraf Galeri

Tur Video