Müşteri Temsilcisi: 0 (442) 235 85 60

Tur :

Gurup Rezervasyonu

GÜNÜBİRLİK ARTVİN & KARAGÖL TURU

Doğanın insanlığa sürprizi... KARAGÖL

Tur Programı

GÜNÜBİRLİK ARTVİN-KARAGÖL TURU

Tur Hareket Saati: 05.00

Tur Bitiş Saati: 23.59

TUR PROGRAMI

Sabah saat 5 civarı belirlenen noktalarda toplanıp hareket ediyoruz. Yol güzergahında kahvaltımızı aldıktan sonra Artvin’e doğru hareket ediyoruz. Programımıza 22 metre yükseklik ve 60 ton ağırlığında Türkiye’nin ve Dünya’nın en büyük Atatürk heykelinin bulunduğu Ata Tepe ziyaretimiz ile başlıyoruz. Sonrasında Kafkasör Yaylası gezimizi tamamlıyoruz.Sonrasında Artvin’in hayat suyu Çoruh Nehri’nde rafting ve zipline yapmak isteyen misafirlerimiz için belirli bir ara verdikten sonra rotamız Borçka Karagöl. İki saate yakın araba yolculuğumuzda yol güzergahımızda Muratlı Baraj Gölü'nü de göreceğiz. Bu sefer sizi farklı güzelliklere götüreceğiz. Borçka Karagöl bir heyelan gölü. Etrafındaki orman dokusuyla birlikte muhteşem bir görüntü sunuyor ziyaretçilerine. Gölü görüp daha yukarılara çıkacağız. Çıkacağımız Klaskur Yaylası büyüleyici bir güzelliğe sahip. Bir tarafımızda Otingo ormanları, diğer tarafımız Macahel Vadisi ve Gürcistan. Karçal Dağları ve Üç Kardeş zirveleri büyüleyici güzellikleri ile sizleri selamlıyor. Sırt çizgisi boyunca bir süre yürüyüp aracımıza geri dönüyoruz ve Erzurum’a doğru hareket ediyoruz.Bir sonraki turlarımızda görüşmek dileğiyle deyip vedalaşıyoruz.

Kahvaltı : Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.                                                                                                        Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.   TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
✔Profesyonel Rehberlik
✔Acente Refakati
✔Tüm ulaşımlar
✔Seyahat Sigortaları(1618 sayılı kanuna göre)
✔Müze Ve Milli Park Giriş Ücretleri

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER                                                                                                                                                                    ✔Sabah kahvaltısı
✔Öğle Yemeği
✔Rafting Ve Zipline Turu

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR;

Tur esnasında kulanılmayan hizmet bedelinin iadesi mümkün değildir.Turumuz ulaşım,konaklama,rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ve paket program ile satılmaktadır.

Tur rehberimiz hava ve yol şartlarından dolayı programda değişiklik yapabilir.

Mevsim şartlarını düşünerek ve bölgeye göre giyininiz.İnceden kalına doğru giyinmeyi tercih etmenizi ve uygun yürüyüş ayakkabısı tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Araç içi oturma planı rezervasyon sırasına göre acenta tarafından düzenlenir.Rezervasyon esnasında koltuk talep edilmemesi rica olunur.

Tura çıkılacak olan araçlar kişi sayısına göre belirlenir.(19-30-35-46 kişilik lüx turizm paket araçlar)

Acenta yeterli katılımcı sayısına ulaşılamadığı durumlarda önceden haber vermek kaydıyla turu iptal etme hakkına sahiptir.

Kesin rezervasyonlarda tur tarihinden 30 gün önce katılımcılarımızın tur ücretinin %50’sine tekabül edecek şekilde ön ödeme yapması zorunludur.

Tüm turlarımız için kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadır.

YUKARIDA BULUNAN TUR PROGRAMI TÜM HAKLARIYLA TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ’NE BAĞLI 8852 BELGE NOLU CEMRE TURİZM’E AİTTİR.PROGRAMIN KOPYALANMASI VE YAYINLANMASI YASAKTIR.

 

 

Tur Tarihleri

Gİdİş Tarİhİ Dönüş Tarİhİ Fİyat Kapasİte Seç

Fotoğraf Galeri

Tur Video