Müşteri Temsilcisi: 0 (442) 235 85 60

Tur :

Gurup Rezervasyonu

GÜNÜBİRLİK NARMAN,TORTUM ŞELALESİ VE YEDİGÖLLER TURU

Erzurum'un doğal ve tarihi güzelliklerini bizlerle tanımaya hazırmısınız? Kırmızı periler diyarı Narman Peri bacaları, muhteşem ötesi güzellikleriyle Tortum Şelalesi ve daha nice güzellik sizleri bekliyor...

Tur Programı

GÜNÜBİRLİK NARMAN-TORTUM ŞELALESİ-YEDİGÖLLER VE AT TURU

Tur Hareket Saati: 07.00

Tur Bitiş Saati: 19.00

TUR PROGRAMI

Sabah saat 07.00’de ofisimizin önünde toparlanıp hareket ediyoruz. Acentemizin ikramı olan sandviçleri alıp sabah kahvaltımızı araç içerisinde yapıyoruz. Gezimizde ilk durağımız su ve rüzgârın aşındırmasıyla oluşan 6300 hektar alana yayılmış Narman Peri Bacaları…Kırmızı rengi ve ilginç yeryüzü şekilleriyle dikkat çeken Narman Peri Bacaları ‘Kırmızı periler diyarı’ olarak da adlandırılmaktadır.Rüzgar ve yağmurun kumlu toprağı aşındırması,kırmızı peri bacalarını ve dar vadilerden oluşan bu ilginç manzarayı meydana getirmiştir. Kırmızı rengini su içerisinde bulunan demirin oksitlenmesinden alır.Buradaki gezimizi tamamlayıp fotoğraflarımızı aldıktan sonra 1700’lü yılların ortalarında bugünkü Balıklı Köyü batısında bulunan bir dağın heyelan sonucu Tortum Çayı’nın önünü kapatmasıyla oluşan Tortum Şelalesi’ne doğru hareket ediyoruz.22 mt genişliği ve 48 metre yüksekliğiyle Dünya’nın 3. yüksek şelalesi konumundadır. Burada vereceğimiz serbest zamanımızda dileyen misafirlerimiz şelale kenarında bulunan tesislerde çaylarını yudumlayabilir,dileyen misafirlerimiz ahşap merdivenlerden aşağıya inip şelaleyi alt tarafından gözlemleyebilirler. Verilen saatte aracımız yanında buluşup Yedigöllere hareket ediyoruz.

Buraya vardığımızda ağaçların yeşili, göllerin maviliği ile birleşen muhteşem bir manzara ile karşılaşıyoruz. Fotoğraf ve çevre gezisi için serbest zaman veriyoruz. Buradaki aktivitelerimizi gerçekleştirdikten sonra Erzurum'a gelirken yolumuzun üstünde bulunan at çiftliğini ziyaret edip burada profesyonel eğitmenler eşliğinde at turumuzu gerçekleştiriyoruz. Sonrasında aracımıza binip Erzurum’a doğru hareket ediyoruz

19.00 civarı Erzurum’a geliyoruz.Bir sonraki turlarda görüşmek dileğiyle deyip ayrılıyoruz…

Kahvaltı : Araç İçinde Sandviç Meyve Suyu Şeklinde (Tur Ücretine Dahil)                                                                                                             Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

KEŞFEDECEĞİMİZ YERLER;
*Narman Peri Bacaları
*Tortum Gölü
*Tortum Şellalesi
*Yedigöller
*Profesyonel Eğitmenler Eşliğinde At Turu

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER                                                             

✔Sabah Kahvaltısı(Meyve Suyu-sandviç Araç İçerisinde)

✔ Tüm Ulaşımlar

✔ Seyahat Sigortası(1618 sayılı kanuna göre)

✔ Cemre Tur Güvencesi

✔Acente Yetkilisi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
✔ Öğle Yemeği
✔At Turu, Zipline ve Kano ücretleri

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR;

Tur esnasında kulanılmayan hizmet bedelinin iadesi mümkün değildir.Turumuz ulaşım,konaklama,rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ve paket program ile satılmaktadır.

Tur rehberimiz hava ve yol şartlarından dolayı programda değişiklik yapabilir.

Mevsim şartlarını düşünerek ve bölgeye göre giyininiz.İnceden kalına doğru giyinmeyi tercih etmenizi ve uygun yürüyüş ayakkabısı tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Araç içi oturma planı rezervasyon sırasına göre acenta tarafından düzenlenir.Rezervasyon esnasında koltuk talep edilmemesi rica olunur.

Tura çıkılacak olan araçlar kişi sayısına göre belirlenir.(19-30-35-46 kişilik lüx turizm paket araçlar)

Acenta yeterli katılımcı sayısına ulaşılamadığı durumlarda önceden haber vermek kaydıyla turu iptal etme hakkına sahiptir.

Kesin rezervasyonlarda tur tarihinden 30 gün önce katılımcılarımızın tur ücretinin %50’sine tekabül edecek şekilde ön ödeme yapması zorunludur.

Tüm turlarımız için kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadır.

YUKARIDA BULUNAN TUR PROGRAMI TÜM HAKLARIYLA TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ’NE BAĞLI 8852 BELGE NOLU CEMRE TURİZM’E AİTTİR.PROGRAMIN KOPYALANMASI VE YAYINLANMASI YASAKTIR.

Tur Tarihleri

Gİdİş Tarİhİ Dönüş Tarİhİ Fİyat Kapasİte Seç

Fotoğraf Galeri

Tur Video