Müşteri Temsilcisi: 444 06 43

Tur :

Gurup Rezervasyonu

GÜNÜBİRLİK MARDİN & MİDYAT TURU

Dünya medeniyetlerinin doğduğu topraklara keyif dolu bir seyahat sizleri bekliyor...

Tur Programı

GÜNÜBİRLİK MARDİN-MİDYAT TURU

Tur Hareket Saati: 23.59

Tur Bitiş Saati: 02.00

1.GÜN: Gezimizin ilk günü gece saat 23.00’de ofisimizin önünden Midyat a hareketle başlıyor. Midyat yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 6 saatlik bir yolculuktan sonra Midyat da rehberimizin belirlediği noktada kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltıdan sonra ilk olarak    Midyat gezimize yöresel mimarinin en güzele serlerinden biri olan Sıla dizisinden aşina olduğunuz Midyat Konuk Evi ile başlıyoruz. Sonrasında Midyat'ın bir çok dizi ve filme konu olan taş sokaklarından 30 dakikalık bir yürüyüş yapıp telkari çarşısında gümüş alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Metropolitlik merkezi ve bölgenin en büyük manastırı olan Mor Gabri-el Manastırı’na hareket ediyoruz. Manastır rehberleri eşliğinde Meryem Ana Kilisesi’ni, Thedora Kubbesini, Merkez Kiliseyi, vaftiz kurnasını ve Azizlerin Evi ziyaretlerimizi gerçekleştirdikten sonra çekileceğimiz harika fotoğraflarla manastır ziyaretimizi tamamlıyoruz. Dinlerin ve dillerin şehri Mezopotamya’nın göz bebeği Mardin şehir merkezine hareket ediyoruz. Gezimize Mardin eski şehir meydanında aracımızdan inerek yaya olarak başlıyoruz. Panoramik gezimizde yürüyüşümüz sırasında zaman zaman ana caddeyi, bazen dar sokakları ve abbaraları kullanacağız. Yaya olarak yapılacak gezide sırasıyla Meryem Ana Kilisesi ve Patrikhane (Mardin Arkeoloji ve Etnografya Müzesi), Abdüllatif Camii, Gazi Paşa İlk Öğretim Okulu, gezilerimizi tamamlayıp ardından Kasımiye Medresesi’ne hareket. Muhteşem Mezopotamya manzarasını seyrederek bu muhteşem yapıyı rehberimizden dinliyoruz . Ardından alışveriş için serbest zaman verdikten Ardından programımızı sonlandırıp Erzurum’a doğru hareket
ediyoruz. Bir sonraki turlarımızda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
✔Lüx Turizm Paket Araçlarla Ulaşım
✔Profesyonel Rehberlik Hizmeti
✔Acenta Refakati 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
✔Sabah Kahvaltısı
✔Öğle Yemeği
✔Akşam Yemeği
✔Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri                                                                                                             
✔Tüm Özel Harcamalar

 DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR;

Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin iadesi mümkün değildir. Turumuz ulaşım, konaklama, rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ve paket program ile satılmaktadır.

Tur rehberimiz hava ve yol şartlarından dolayı programda değişiklik yapabilir ve tur iptalini gerçekleştirebilir.

Mevsim şartlarını düşünerek ve bölgeye göre giyininiz. İnceden kalına doğru giyinmeyi tercih etmenizi ve uygun yürüyüş ayakkabısı tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Araç içi oturma planı rezervasyon sırasına göre acenta tarafından düzenlenir. Rezervasyon esnasında koltuk talep edilmemesi rica olunur.

Tura çıkılacak olan araçlar kişi sayısına göre belirlenir.(19-30-35-46 kişilik lüx turizm paket araçlar)

Acenta yeterli katılımcı sayısına ulaşılamadığı durumlarda önceden haber vermek kaydıyla turu iptal etme hakkına sahiptir.

Kesin rezervasyonlarda katılımcılarımızın tur ücretinin %50’sine tekabül edecek şekilde ön ödeme yapması zorunludur.

YUKARIDA BULUNAN TUR PROGRAMI TÜM HAKLARIYLA TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ’NE BAĞLI 8852 BELGE NOLU CEMRE TURİZM’E AİTTİR.PROGRAMIN KOPYALANMASI VE YAYINLANMASI YASAKTIR.

Tur Tarihleri

Gİdİş Tarİhİ Dönüş Tarİhİ Fİyat Kapasİte Seç
02.12.2023 02.12.2023 750 ₺ KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR...
30.12.2023 30.12.2023 750 ₺ KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR...
10.12.2023 10.12.2023 750 ₺ KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR...
16.12.2023 16.12.2023 750 ₺ KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR...
24.12.2023 24.12.2023 750 ₺ KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR...

Fotoğraf Galeri

Tur Video